Новини
Новини Київської області
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

Броварщина: профілактичний рейд по сім'ям, які перебувають під соціальним супроводом


Співробітники ювенальної превенції Броварського відділу поліції спільно зі службою у справах дітей та центром соціальних служб Броварської РДА провели профілактичний рейд.

З метою профілактики та попередження злочинності серед неповнолітніх та відносно них співробітниками ювенальної превенції Броварського відділу поліції постійно проводиться профілактична робота у сім’ях, які перебувають на обліку у відповідних службах у справах дітей.

Так нещодавно інспектори ювенальної превенції спільно із спеціалістами центру соціальних служб Броварскої РДА та слижби у справах дітей було проведено перевірку за місцем проживання сімей, які перебувають під соціальним супроводом та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують допомоги.

Поліцейськими із членами даних родин було проведено профілактичну роботу, щодо недопущення фактів вчинення домашнього насильства, дотримання батьками своїх обов’язків та залучення дітей до навчального процесу. Окрім цього співробітником поліції було зроблено усне попередження одній матері про невиконання батьківських обов’язків щодо виховання дітей та попередили, що у разі ухилення від останніх її буде притягнуто до адмінвідповідальності.

Сім’ї вже давно знаходяться під увагою правоохоронців. Інспектори завжди перевіряють умови проживання неповнолітніх дітей, надають необхідну допомогу та проводять профілактичні бесіди з всіма членами родини, повідомляє Броварський відділ поліції.