Українка
Новини світу

Британія розглядає можливість постачання Україні танків Challenger 2 (ВІДЕО)

Велика Британія розглядає можливість вперше поставити Україні британські танки для боротьби з російськими військами. Про це повідомляє телеканал Sky News із посиланням на джерела.

Видання зазначає, що передача британських танків ознаменувала б значне посилення підтримки України з боку Заходу і могла б спонукати інших союзників по НАТО, зокрема Німеччину, наслідувати цей приклад.

Західне джерело, знайоме з переговорами, повідомило, що "протягом кількох тижнів" точаться дискусії про поставку Збройним силам України певної кількості основного бойового танка Challenger 2 британської армії.

Британія може запропонувати близько 10 таких танків. Уряд Ріші Сунака ще не прийняв остаточного рішення, але якщо Британія погодить таку поставку, вона стане першою країною, яка відповість на прохання українських лідерів оснастити свою армію потужними західними танками.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.