Новини
За кордоном

Британія евакуює війська з України у разі вторгнення Росії (ВІДЕО)

Напруга продовжує наростати, оскільки близько 100 000 російських військових перебувають поблизу кордону.

Великобританія готова евакуювати свої війська з України у разі військового вторгнення Росії.

Про це повідомляє Daily Express.

Керівництво Британії готує план евакуації, щоб гарантувати "безпечне виведення" британських інструкторів з України, щоб "вони не опинилися в пастці".

Зазначається, що більшість британських сил розміщено в Яворові Львівської області, і в разі потреби вони, як і група штабних офіцерів, що живуть у Києві, поїдуть до польського кордону, а морський навчальний загін, який знаходився в Одесі, вже повернувся до Великобританії на Різдво.

Рішення про евакуацію прийматиме начальник Об’єднаних операцій генерал-лейтенант Чарлі Стрікленд.

Нагадаємо, супутникові знімки американської фірми Maxar Technologies показали новий підрозділ бригадного рівня, який складається з сотень танків і бронетехніки, розташованих на військовій базі в Криму.

"Це розцінюється як спроба сигналізувати про те, що планується військове вторгнення, хоча Росія це заперечує", – пише видання.

До слова, Росія оголосила, що відтягує 10 000 військових від українського кордону. Проте частина російських військ залишиться на чинних позиціях поблизу російсько-українського кордону.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.