Новини
Україна

Брифінг Джонсона та Зеленського: про що кожен із них говорив (ВІДЕО)

На випадок вторгнення Росії Британія підготувала санкції.

На спільному брифінгу з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном Володимир Зеленський заявив, що в разі нової атаки Росії бої охоплять не лише Україну, це буде повномасштабна війна у Європі.

"Війна нікому не потрібна. Але ми нікого зі зброєю до себе на землю не запрошуємо. Я точно можу сказати, що змінилася держава, змінилося суспільство, армія. І тепер окупації якогось міста чи території не буде. А буде, на жаль, трагедія, якщо почнеться ескалація проти нашої держави. Тому я відверто говорю: це буде не війна України з Росією – це буде війна у Європі. Повномасштабна, тому що ніхто більше не віддасть своїх територій і людей", – заявив глава України.

Також Володимир Зеленський запропонував Британії санкції проти олігархів Путіна.

Водночас прем'єр-міністр Британії заявив, що загроза з боку Росії не перебільшена і вторгнення РФ було б військовою катастрофою для України та світу, а також – поразкою Путіна.

Зі свого боку, прем’єр-міністр Великої Британії оголосив про виділення додаткових 88 млн фунтів стерлінгів фінансування на підтримку стабільності та енергетичної незалежності України.

"Це фінансування має підтримати зусилля Президента та влади з розбудови заможного українського суспільства, вільного від зловмисного впливу", – сказав Борис Джонсон.

Нагадаємо, глави держав обговорили безпеку та стабільність України, активізацію взаємодії у сфері кіберзахисту та кібербезпеки, а також комплекс заходів щодо стримування РФ.

Крім цього, Борис Джонсон наголосив, що його Британія впродовж останніх років надавала та продовжує надавати Україні допомогу для зміцнення її безпеки й оборони.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.