Брав «відкати» за нарахування максимальних премій: затримали депутата Обухівської райради
Днями оперативники управління стратегічних розслідувань у Київській області Нацполіції та слідчі обласної поліції викрили одного із заступників Миронівського міського голови під час отримання від підлеглого неправомірної вигоди.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/kievoblzatrimhabar_31032021_2.jpg)
За інформацією Нацполіції, посадовець за певну «винагороду» нараховував максимально завищені премії та надбавки окремим працівникам виконкому - від 200% до 350 % до щомісячної заробітної плати. Натомість підлеглі віддавали йому частину коштів - від 5 000 до 40 000 грн. Загалом щомісяця заступник міського голови отримував за свою «щедрість» до 200 000 грн.
Як повідомляють " Хроніки Обухова", йдеться про одного з діючих депутатів Обухівської районної ради від "Європейської солідарності".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/kievoblzatrimhabar_31032021_1.jpg)
Під час обшуків у службовому кабінеті, правоохоронці виявили та вилучили «чорнові» записи із зазначенням даних про отримані кошти, а також 17 000 грн, які були передані як неправомірна вигода. Процесуальне керівництво у цьому кримінальному провадженні здійснює Київська обласна прокуратура.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/kievoblzatrimhabar_31032021_.jpg)
Санкції щодо посадовця
Вирішується питання про повідомлення йому підозри у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, та обрання міри запобіжного заходу. За вимагання та отримання неправомірної вигоди передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Раніше «Погляд» повідомляв про те, що посадовця «АК Київводоканал» судитимуть за хабар в $23 800.
Також ми розповідали, що в Києві двох медиків упіймали на хабарі за присвоєння інвалідності.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.