#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Чорнобиль

Браконьєрам не сховатися: у Чорнобильському заповіднику виявлятимуть правопорушників за допомогою квадрокоптерів

23.03.2020 0 Руслан Семенець 0

З 20 березня, коли в Київській області запроваджено карантин на вилов риби у зв’язку з її нерестом, заходи перевірки, контролю і обстеження території заповідника – актуальні й надважливі як ніколи. Заповідник - природоохоронна територія. Ліс, тварини, рослини, риба – все під наглядом співробітників відділу охорони природно заповідного фонду та єгерської служби Чорнобильського заповідника.

Співробітники заповідника володіють технічними засобами – автомобілями й човнами, аби ефективно виявляти браконьєрів та порушників природоохоронного законодавства. А віднедавна їм на допомогу прийшли представники фронтової аерофоторозвідки.

У повітряному просторі Чорнобильського заповідника були випробувані потужний безпілотний авіаційний комплекс DEVIRO "Лелека-100" та кілька дрібніших квадрокоптерів. Пролетівши аж до кордону з Білоруссю, їх «очі» засікли тварин в лісі та навіть велику рибу в річках.

"Тепер браконьєрам не сховатися", - зазначають на сторінці Чорнобильського Радіаційно-екологічного Біосферного заповідника.