Новини
Боярка
Культура

Боярка стала знімальним майданчиком для вітчизняного серіалу (ФОТО і ВІДЕО)


У місті на Київщині відбуваються зйомки 12-ти серійного кінороману «І будуть люди».

Світлинами зі знімального майданчика у соціальних мережах поділилася мешканка Боярки, акторка Евгенія Непиталюк, куди вона завітала разом із донькою. У зйомках бере участь її чоловік, актор, кіно- та телевізійний режисер, сценарист. Аркадій Непиталюк.

Варто значити, що «І будуть люди» став одним із переможців конкурсу фільмів патріотичного спрямування Міністерства культури України в 2018 році, а також конкурсу соціально вагомого контенту про Україну Pitch UA від MRM та USAID.

В основу сценарію фільму покладено однойменний роман українського письменника ХХ століття Анатолія Дімарова. Події роману охоплюють тридцятирічний період: з 1901 по 1932 роки минулого століття. У центрі подій – історія кількох українських сімей. Головні герої відчують на собі і своїх близьких турбулентність часу: першу світову війну, революції, встановлення комуністичного режиму.

Відомо, що зйомки фільму триватимуть до кінця 2019 року, серед локацій також будуть Васильківщина, Національний музей народної архітектури та побуту України «Пирогів» (Київ), музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький).