Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

Бориспільського слідчого затримали на хабарі в 7000 доларів США


Мова йде про слідчого СВ Бориспільського ВП ГУНП у Київській області.

Старший лейтенант поліції вимагав неправомірну вигоду в розмірі 7000 доларів США від керівника одного з приватних підприємств за закриття щодо нього кримінального провадження.

Про це повідомляє Військова прокуратура Центрального регіону України.

«20.08.2020 правоохоронцями задокументовано факт передачі посереднику грошових коштів у розмірі 7000 доларів США, безпосередньо в приміщенні одного з Відділів поліції ГУНП у Київській області. Неправомірну вигоду в сумі 7000 доларів США виявлено та вилучено у повному обсязі»,-йдеться у повідомленні.

У військовій прокуратурі зазначили, що хабаря слідчий вимагав через посередника – працівника поліції одного з відділів поліції ГУНП у Київській області.

Цього ж дня підозрюваного - слідчого СВ Бориспільського ВП ГУНП в Київській області - затримано військовою прокуратурою Київського гарнізону за оперативного супроводу співробітників Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБ України у м. Києві та Київській області СБ України, спільно із ДВБ НП України.

Санкцією ч. 3 ст. 368 ККУ затриманому офіцеру поліції передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що посадовців Командування Медичних сил ЗСУ викрили на хабарі у 1 млн грн.