Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль
Здоров'я

Бориспільські лікарі перевіряють людей на коронавірус в аеропорту "Бориспіль"


24 березня лікар КНП “Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” та депутат міськради Борисполя Ілля Луців повідомив, що вже другий день працівники Бориспільської ЦРЛ їздять в аеропорт "Бориспіль" і тестують там людей, які прилітають в Україну.

"Їхня медсанчасть закрита на карантин, сидять дома, отримують дві-третіх зарплати, а там зарплати не погані, а мої медсестри їдуть в аеропорт за копійки", - зазначив Луців.

Також Ілля Луців розповів, що аеропорт не забезпечує медиків із міста засобами індивідуального захисту.

Проте в аеропорту зазначили, що контроль температури пасажирів на всіх рейсах, що прибувають, здійснюють не лише медики із ЦРЛ Борисполя та Києва, а й чергові санітарно-карантинного підрозділу ДУ “Лабораторний центр на повітряному транспорті МОЗ (далі – СКП МОЗ), представники ОКПП «Київ» Державної прикордонної служби України та працівники медпункту ДП МА «Бориспіль».

Працівники зазначених підрозділів працюють у посиленому режимі та перевіряють стан здоров’я пасажирів, роблять тести на коронавірус і попереджають про необхідність самоізоляції. Такі заходи є вкрай потрібними для недопущення поширення вірусу COVID-19.

Персонал, залучений до обслуговування рейсів, проінструктований про порядок дій в разі виявлення на борту повітряного судна особи з ознаками інфекційної хвороби, та укомплектований респіраторними масками, гумовими рукавичками та дезінфікуючими засобами для рук. До працівників доводиться найактуальніша інформація щодо поширення вірусу, а також щодо перебігу захворюваності, викликаної вірусом 2019-nCoV.