Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

Бориспільська прокуратура повернула державі землі Згурівщини


Фото з відкритих джерел

У Згурівському районі було виявлено ряд земельних ділянок, які набуто у приватну власність за рахунок земель природно-заповідного фонду України, що входять в межі гідрологічного заказника «Усівський», який охороняється відповідно до Закону України «Про природно-заповідний фонд України.

У прокуратурі Київщини запевняють, що вказані земельні ділянки природно-заповідного фонду передано у власність Безуглівською сільською радою з перевищенням повноважень, оскільки останні розташовані за межами населеного пункту.

Та все ж суд погодився з доводами прокурора та повністю задовольнив 7 позовних заяв прокурора на захист інтересів держави про визнання незаконними рішень Безуглівської сільської ради, скасування рішень про державну реєстрацію права власності та витребування з чужого незаконного володіння земельних ділянок загальною площею 14 га та вартістю понад 21,9 млн. грн.

«Погляд» пиcав, що на Бориспільщині прокуратура повернула державі частину лісу

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що прокуратура повернула державі частину лісу на Бориспільщині

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.