Новини
Бориспіль

Бориспільщина: у Щасливому хочуть збудувати ДНЗ за 90 млн грн


Розраховують, що за ці кошти буде зведений двоповерховий дитсадок на 195 місць площею 3513,41 кв. м на ділянці 1,3198 га. ДНЗ розрахований на 10 груп, одна з них – ясельна.

Фото: Пристолична сільська рада

Орієнтовна кількість робочих місць – 54 вакансії. Про це повідомила Пристолична сільська рада.

«Дозвіл на виконання будівельних робіт здобуто право у 2017 році. Наразі оголошено закупівлі на роботи з технічного нагляду на об’єкті. На березневій сесії має бути розглянуте питання щодо визнання Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради правонаступником цього об’єкта незавершеного будівництва. Тоді з’явиться юридичне право узаконити договірні зобов’язання з підрядниками щодо робіт і буде можливість здійснювати системні оплати з місцевого бюджету», – прокоментував начальник УКБ Олександр Строкач.

Також вже будується дитячий садок у Великій Олександрівці.

Фото: Пристолична сільська рада

За словами Олександра Строкача, начальника Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради, будівництво ДНЗ у селі Велика Олександрівка триває. Наразі відбувається процедура переоформлення правонаступника на цей об’єкт на Пристоличну сільську раду, тоді будуть виконані фінансові зобов’язання перед підрядником.

«Також Великоолександрівською сільрадою було укладено договір на проєктування мережі електропостачання садочка. Нині ми переоформляємо договір на Пристоличну сільраду, тоді зможемо оплатити цей проєкт із місцевого бюджету», –

Олександр Строкач

Нагадаємо, ДНЗ будується у селі Велика Олександрівка на вул. Матросова, 14, площа ділянки – 0, 8 га. Приміщення розраховане на 11 груп. Це буде ясла-садок на 220 дітей.

Як повідомляв «Погляд», на Бориспільщині заклали капсулу під будівництво заводу автомобільної електроніки.

«Погляд» розповідав, Бориспільщина: розпочалося будівництво школи у с. Гора.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.