Без рубрики
Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Надзвичайні новини

Бориспільщина: особу чоловіка, який чіплявся до малолітніх дітей встановлено


5 вересня на офіційній сторінці Гнідинської сільської ради з'явилася інформація про невідомого чоловіка, який чіплявся до двох школярок показуючи непристойнф фотографії.

Вже 6 вересня у сільраді повідомили, що особу чоловіка вдалося встановити. Як виявляється цього громадянина неодноразово бачили на дитячих майданчиках мікрорайону Бортничі.

Дільничний отримав за вчорашній вечір більше 10 дзвінків від батьків, які повідомляли, що цей чоловік, як виявилось давно «прогулюється» селом та не проти поспілкуватись з дітьми. Багато дітей молодшого та середнього віку його впізнали. Найбільш цікавим був дзвінок мешканки мікрорайону Бортничі, котра повідомила, що цей чолов’яга, полюбляв погратися з дітками на дитячому майданчику в Бортничах, після того як мами зробили йому зауваження він обурився і сказав, що не має дурних намірів, а просто любить дітей! Однак після зауваження на майданчик більше не приходив. 

Також у Гнідині розповідають, що до дільничного офіцера телефонував і сам чоловік на якого надійшли скарги.

Чоловік підтверджує, що так, він спілкувався з дівчатками, показував їм фото якоїсь реклами, але туди випадково потрапила світлина оголеної жінки. Він не вбачає в свої діях жодного правопорушення. Оцінку його діям буде давати поліція. Вся зібрана інформація передана до правоохоронних органів.