Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Екологія

Бориспільщина: на гарячому спіймали "терориста-підпалювача"


У вівторок, 7 квітня піромани Бориспільського району і не думали зробити паузу у своєму захопленні та продовжили палити екосистему.

Згідно інформації від керівника ДПК "Штурм" Андрія Макарова, "терористичне групування" здійснило масові підпали з північної сторони Бориспільського району. 

В обід горів очерет на каналі між селами Перегуди та Сеньківка, полум'я перекинулось на поле, вогнем знищено 10 га, пожежу спинили коло будинків пожежним автомобілем МПО Сеньківка.

Одночасно в районі села Кучаків та Артемівка здійснили масовий підпал очерету по берегам р. Стара Красилівка на ділянці 3,5 км. Пожежу було зупинено силами автоцистерни МПО Кучаків, Пожежним підрозділом KARG, ДПК Штурм.

В цей час був здійснений підпал каналів між селами Кучаків та Іванків також виникла пожежа будинку в селі Іванків вул. Суворова.

"Цілий день вітер від цих пожеж дув в напрямку Борисполя, також здійснили підпал в селі Городище та Затишне. Встановлено особи двох терористів, які здійснили вчорашню вогняну атаку. Поблизу села Кучаків на гарячому затримано мешканця села Лебедин, Гуленко М.

інформацію передано патрулю поліціі (наскільки відомо протокол та штраф палій поки що не отримав)", - розповів Макаров.

Читайте також: 50 тисяч штрафу за спалювання трави: на сайті президента з’явилась петиція