Бориспільщина: молодики викрали скриньку для пожертв на лікування дитини
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89878629_2508104109402149_5217795342291959808_o.jpg)
Злочин стався у магазині села Рогозів. Двоє молодих хлопців поцупили банку із коштами, які місцеві жителі збирали на лікування дитини.
Скляна ємність стояла у магазині в с. Рогозів, та коли продавець була зайнята, відпускаючи одного із хлопців – інший викрав банку із коштами та вибіг з магазину. Помітили хлопців небайдужі односельчани, коли ті діставали банку з грошима та намагалися їх поділити.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89827764_2508104179402142_6953931315016105984_o.jpg)
По прибуттю на місце події поліцейські затримали крадіїв, ними виявилися обоє 18-річні місцеві жителі, які шукали легкої наживи, адже кошти односельчани збирали на лікування місцевої дитини.
По даному факту порушено кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України. Речові докази вилучено. Слідчими готується оголошення підозри та обрання запобіжного заходу домашній арешт.