Бориспілець пограбував чоловіка, який підключав йому антенне телебачення
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/88357321_2639030656318720_1773237854437113856_o.jpg)
До поліції звернувся чоловік і розповів, що зранку надавав послуги з підключення антенного телебачення іншому громадянину, особисті речі чоловік залишив в одній з кімнат.
Закінчивши виконання робіт та вийшовши з приміщення чоловік виявив відсутність грошових коштів.
В момент спілкування з заявником поліцейські помітили громадянина, якому заявник і надавав послуги. Поспілкувавшись з ним патрульним вдалось дізнатись, що саме він таємно заволодів грошовими коштами заявника з метою купівлі алкогольних напоїв.
З даного приводу на місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу Бориспільського відділку поліції.