Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Культура

Бориспіль: водії маршруток хамлять, люди скаржаться, влада бездіє


Неприємний інцидент між водієм громадського транспорту та жителем Борисполя стався іще на початку літа, однак жодних "каральних" дій із боку влади міста не було застосовано.

Так водій маршрутки №2 порушив ПДР перекривши автобусом видимості учасникам дорожнього знаку "Звуження дороги".

На пропозицію голови ГО "Авто Допомога Бориспіль" припинити порушення ПДР та змінити місце паркування водій маршрутки у агресивній формі категорично відмовився це робити та пішов до магазину стояти у черзі.

Щоб переконати водія у неприпустимості його дій була викликана поліція. Після її появи конфліктний водій "попустився" та став заперечувати факт образи та хамовитої поведінки у бік громадян.

Чоловік, який постраждав від особистих образ з боку водія громадського транспорту 29 червня написав заяву до Центру Надання Адміністративних Послуг, Бориспільської міськради на ім'я міського голови, а також 2-х депутатів - О. Вереса та С. Паська була передана скарга щодо порушень та невідповідної (навіть негідної!) поведінки водія маршрутного транспортного засобу. З того часу і до сьогодні будь-якої реакції на звернення отримано не було.

Активісти "ГО Авто Допомога Бориспіль" заявили, щобудуть звертатися до усіх відповідних інстанцій - включно на урядову гарячу лінію, народного депутата,- задля: 1. Змусити органи влади до виконання Законів та власних обіцянок 2. Призупинення договору з перевізником - як таким, що не виконує правила перевезення пасажирів та ігнорує їх звернення.

Один із депутатів на ім'я якого була подана скарга Олег Верес пояснив, що про цю ситуацію він знав іще у червні.

"Після отримання скарги я звернувся до першого заступника міського голови Миколи Корнійчука із вимогою зібрати комісію, щоб розібратися із якістю пасажирських перевезень. На що він мені сказав, що вийде із відпустки Тетяна Слобіцька, колега його що займається безпосередньо такими проблемами і ми проведем комісію. Вийшовши із відпускти Слобіцька повідомила, що за її інформацією перевізник і людина, яка подала скаргу зустрілися і вирішили цю проблему між собою. Тепер виявляється, що пройшло трим місяці, а проблема не вирішена. Я думаю, що найближчими днями я все ж доб'юся до того, щоб комісія була проведена і будемо переглядати не лише поведінку перевізників, а й чиновників", - повідомив Олег Верес.

Перевізник ПАТ АТАСС-Бориспіль зі своєї сторони повідомив: "Ще влітку було розглянуте це питання, було проведено службове розслідування. Водій написав пояснювальну записку та на цього водія є наказ про порушення трудової дисципліни, де йому оголошено догану".