Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Бориспіль: капітальний ремонт дитсадка коштував 11 млн грн


У дошкільному навчальному закладі Теремок закінчився капітальний ремонт.

Вже цього понеділка заклад чекає на більше ніж 200 дітей.

Як повідомляє депутат міськради Борисполя Олег Романов, на ремонт дошкільного закладу витратили 11 млн бюджетних коштів.

"Тут нове абсолютно все, окрім несучих стін! Дякую, всім, хто долучився до цього процесу! Той момент коли можна сказати, що Ми зробили це разом", - із захопленням написав Романов.

ДНЗ «Теремок», який вперше відкрився 01 грудня 1965 року, розрахований на 6 груп загального розвитку для 110 дітей віком від 2 до 6 років. Станом на 30.08.2019 в заклад зараховано 200 дітей.
На капітальний ремонт та облаштування ДНЗ «Теремок» використано 11491,0 тис. грн. коштів з міського бюджету. Із них на капітальний ремонт – 9528,0 тис. грн, на облаштування – 1963,3 тис. грн.
Виконавець робіт − ТОВ «Трест Бориспільсільбуд», директор – Сич Олександр Іванович. Також у капітальному ремонті було задіяно КП «ЖРЕУ», керівник Хворостянко Іван Миколайович.
Технічний нагляд за будівництвом садочка здійснювало управління капітального будівництва Бориспільської міської ради.
З метою облаштування ДНЗ «Теремок» управлінням освіти проведено 4 тендерних процедури та укладено 21 договор на придбання товарів та здійснення послуг.
Харчоблок обладнано сучасними ергономічними кухонними плитами. Справжнім дивом і гордістю харчоблока садочка є – пароконвектомат. Переваги пароконвектомата: зведення до мінімуму всіх ручних операцій, регулювання рівня потужності для економії енергії, зменшення часу приготування страв. 

Управління освіти і науки Бориспільської міської ради