Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Бориспіль: добудова до ліцею коштує 9,4 млн грн


Міська рада Борисполя вирішила розширити межі навчального закладу «Ліцей «Дизайн-освіта» імені П. Чубинського» добудувавши їдальну на 150 посадкових місць.

Роботи розпочалися у серпні 2019 року, а зараз приміщення уже повністю готове. Вже придбані столи, стільці, шафи, стелажі для кухні та цехів, будівельні роботи виконує ПрАТ «БКБМ» 

Як розповів перший заступник міського голови Микола Корнійчук у коментарі "Телеканалу Бориспіль" раніше у приміщенні ліцею була обмежена площа для харчування дітей. Сьогодні виконані всі заплановані роботи з розширення приміщення, завезене сучасне обладнання.

Вартість добудови і обладнання після тендерних торгів склала 9,4 млн грн. На тендер Бориспіль виходив із сумою понад 10 млн грн, освоєно майже 6 млн грн, ще не завершені роботи на 3 млн грн. Перед забудовником стоїть завдання — закінчити роботи в липні, щоб із 1 вересня діти могли користуватися прекрасною їдальнею. У підвальному приміщенні будуть цехи для виготовлення напівфабрикатів, які технологічним ліфтом підніматимуться на кухню, де готуватимуться і подаватимуться в обідній зал. Використали підвал, щоб зекономити бюджетні кошти і не добудовувати приміщення ще на 150 кв.м.