#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бориспіль

Бориспіль: будівлю дитячої поліклініки передали у власність територіальної громади с. Старе

11.09.2019 0 Оксана Кириленко 0

10 вересня відбулося позачергове засідання тридцять другої сесії районної ради на якому вирішували два нагальні питання – внесення змін до районного  бюджету та передавання нерухомого майна з комунальної власності територіальних громад сіл району в комунальну власність територіальної громади с. Старе. Обговорили ще кілька нагальних питань, що стосуються життєдіяльності району.

Так голова постійної комісії з питань земельних відносин, комунальної власності, будівництва та архітектури Антон Мотрич озвучив проєкт рішення, в якому йшлося про  передачу частини нерухомого майна, що належить територіальним громадам сіл району за адресою: вул. Київський Шлях, 79-в (частина побуткомбінату) та будівлю дитячої поліклініки, що по вул. Гоголя, 2, у власність поки що територіальної громади с. Старе. Депутати одноголосно підтримали рішення. Як далі розпорядяться майном, час покаже.

Також передали автомобіль з балансу КП «Зубр» на баланс КП «Благоустрій».

Бориспільська РДА