Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Бориспіль: батьки протестують проти директора ліцею


Фото: "Трудова Слава"

У місті Бориспіль склалася патова ситуація навколо НВК «Ліцей «Дизайн-освіта». Довгі роки закладом керувала Власенко Людмила Ананіївна і багатьом батькам не подобався стиль її керівництва. Люди стверджували, що її методи застарілі, а ліцею потрібний свіжий погляд.

У травні 2019 року директор НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені П.Чубинського", Власенко Лариса Ананіївна була звільнена, на її місце стала Семчик Надія Олександрівна, стиль керівництва якої подобався, як учням, батькам так і персоналу ліцею.

 "Новий креативний, досвідчений, молодий, натхненний ДИРЕКТОР, саме вона дала віру та надію на світле майбутнє освітнього закладу! За короткий термін її перебування на посаді (4 міс.) було частково зроблено ремонт, розбудовується харчоблок, зроблена велика робота по організації харчування дітей, на обличчі вчителів з’явилась усмішка, діти із задоволенням сприймають матеріал, адже атмосфера сприяє",- так описує працю нового директора  Таміла Головко.

Однак 13 листопада Бориспільський міськрайонний суд Київської області, суддя Чирка Станіслав Станіславович, задовольнив позовну заяву "Про поновлення на посаді" екс директора ліцею Власенко Лариси Ананіївни.

Ця звістка викликала велике обурення у батьків чиї діти навчаються у закладі. 18 листопада люди навіть прийшли із протестними плакатами до міської ради із вимогою вжити заходів із недопущення Власенко до посади директора.

Міський голова Борисполя, Анатолій Федорчук прокоментував цю ситуацію наступним чином: "Не розумію навіщо так триматися за посаду, ми тимчасові на цій землі. Я не наділений повноваженнями приймати чи звільняти, є Управління освіти, яке є лідером цього процесу".

Відомо, поки що поновлення не відбулося, бо в першу чергу потрібно звільнити теперішнього директора. Семчик Надія Олександрівна зараз знаходиться на лікарняному. До суду направили лист-роз'яснення, щоб інстанція надала пояснила, яким чином вийти із складеної ситуації. Також відомо, що до суду надішлють апеляційну скаргу.

"Як вийти зараз достойно із ситуації, я не знаю. Якщо ми зараз відновимо на посаді Власенко, то порушим права іншої людини. Але у всякому разі потрібно шукати компроміс, якого, я вважаю, не буде. Я сьогодні із ларисою Ананіївною годину розмовляв і вона в першу чергу скаржиться на те, що порушено її права людини. В нас таке законодавство, що сьогодні звільнити людину практично нереально. звільнена вона була не перебуваючи на лікарняному", - підкреслив анатолій Федорчук.

Зазначимо, що батьки планують завтра, 19 листопада, перекривати вулицю Київський Шлях. Педагогічний колектив також проти повернення Власенко і готові масово звільнятися, якщо Лариса Ананіївна повернеться до ліцею.