Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

Боррель: ЄС збільшить військову допомогу Україні до 3,1 млрд євро (ВІДЕО)

Рада Євросоюзу вже ухвалила рішення про виділення ще 500 млн євро та створення Місії ЄС з надання військової допомоги Україні.

Європейський союз збільшує військову допомогу Україні до понад 3-х мільярдів євро і запускає військову навчальну місію.

Про це на своїй сторінці в Твіттері повідомив верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.

"У той час, як Дмитро Кулеба звертається до ради міністрів закордонних справ країн ЄС із бомбосховища, ми збільшуємо військову допомогу до 3,1 мільярда євро і запускаємо військову навчальну місію для України. Останні невибіркові напади росії не похитнуть нашої рішучості підтримувати Україну, а лише зміцнять її", – зазначив Боррель у своєму дописі.

Рада Євросоюзу вже ухвалила рішення про виділення ще 500 млн євро та створення Місії ЄС з надання військової допомоги Україні.

Місія забезпечить індивідуальну, колективну та спеціалізовану підготовку ЗСУ, у тому числі Сил територіальної оборони.

Як повідомляв "Погляд", у понеділок, 17 жовтня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав міністрів ЄС надати Україні ППО. Звернувся він до ради міністрів закордонних справ ЄС із бомбосховища, в той час, коли в Києві звучали сирени.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.