Новини
Ірпінь
Суспільство
Київщина-суспільство

Боротьба прокуратури з беззаконням в Ірпені спричинила чергову хвилю дискредитаційних матеріалів проти Максима Роговенка


Кожне нове розслідування діяльності ірпінських посадовців супроводжується хвилею “чорного піару” проти працівників прокуратури або поліції. Такі спроби дискредитації ми аналізували раніше, і вони - продовжуються. 

Сьогодні в ЗМІ з’явилась інформація про зв’язок заступника прокурора Ірпінського відділення Києво-Святошинської місцевої прокуратури Максима Роговенка та забудовника Антона Мирончука. За даними журналістів видання Антикор, яке називають “зливним бачком” через публікування фейків та замовних матеріалів, Роговенко нібито володіє комерційними приміщеннями в житловому комплексі, збудованому компанією “Орлан-Інвест Груп”, директором якої є Мирончук. Та підтвердженням такого зв’язку журналісти вказали мобільний додаток Getcontact, який збирає особисті дані та показує, як будь-який номер підписаний в контактах інших зареєстрованих користувачів. Максима Роговенка згідно опублікованих скріншотів з результатами роботи додатки двоє користувачів підписали як  “Максім 21.01. Комерція Чехов” та “Максим (хозяин Кв.)”. Без будь-якого пояснення зв’язку автори статті вказують, що “Комерція Чехов” - це означає власність комерційного приміщення в житловому комплексі «Chehov Парк Квартал».

Матеріали зі статті на сайті АНТИКОР

Це є абсолютно абсурдним твердженням, адже здача в експлуатацію «Chehov Парк Квартал» прогнозується в першому кварталі 2020 року з огляду на його готовність. Про це повідомляють інвестори ЖК на форумі з обговорення нерухомості. Тому жодні приміщення, ні житлові ні комерційні, там здаватись не могли.

Та окрім того, що Чехов - це не лише назва ЖК, а ще й назва вулиці,  для того, щоб підробити результати пошуку в цьому додатку достатньо двох людей, які могли підписати мобільний номер Максима Роговенка в своїй телефонній книзі як завгодно. 

Нагадаємо, що Максима Роговенка вже не вперше намагаються дискредитувати в ЗМІ. Після того, як в Ірпінській міськраді відбулись обшуки з вилученням документів в одній з кримінальних справ, місцеві чиновники розмістили білборди провокативного характеру зі звинуваченням керівника ірпінської поліції Олега Петренка. Після того, як ці щити були арештовані рішенням суду, на Максима Роговенка полилась хвиля “бруду” у вигляді замовних матеріалів, яку активно розповсюджувати провладні ЗМІ. 

Зв’язок між замовними матеріалами проти правоохоронців та ірпінськими посадовцями прослідкувати легко за кількома ознаками. Перша ознака - “свіжа” кримінальна справа або арешт майна бізнесменів з орбіти Володимира Карплюка. Друга ознака - безпідставність та відсутність посилань на будь-які підтвердження вказаних фактів. Ще однією ознакою, яка проявляється в замовних матеріалах є виявлення зв’язків правоохоронців з опонентами Карплюка та команди “Нових облич”. 

Тому не дивно, що одним замовним матеріалом Карплюк з командою вирішили нібито скомпрометувати одразу двох ворогів - Роговенка, що веде справи проти можновладців Ірпеня, та Мирончука, який раніше був під протекцією Ірпінської міської ради. “Висмоктані з пальця” звинувачення лише доводять, що порушники закону в Ірпені намагаються чинити тиск на працівників прокуратури та відвести увагу від численних корупційних скандалів, що виникають в результаті розслідувань.