Новини
Фастів
Автоновини

Боротьба із заторами: у Фастові скасують два переходи та облаштують кнопковий світлофор у центрі міста


Фото - Фастівська міська рада

Останнім часом у Фастові побільшало суботніх дорожніх заторів на центральній вулиці міста – Соборній, тож міська влада вирішила розвантажити рух по цій вулиці.

Про це розповів на апаратній нараді директор КП «Фастів Благоустрій» Валерій Сидоренко, про що повідомили у Фастівській міськраді.

Головна причина дорожніх заторів у місті  – чимала кількість пішохідних переходів на досить невеликому відрізку шляху вулиці Соборної в районі Сільпо.

Тому зараз ведуться роботи із облаштування кнопкового світлофорного об’єкту на ділянці від скверу Сонячного до автобусної зупинки біля типографії.

Тоді, як облаштований без погодженням з громадою міста та всупереч нормативам пішохідний перехід, який проходить через парковку та є досить небезпечним, і його планують скасувати. Також скасують пішохідний перехід біля Вечірнього ринку.

Таким чином на ділянці дороги в 50 метрів буде один урегульований та облаштований відповідно до нормативів та вимог пішохідний перехід (замість трьох).

Зараз проводяться тендерні процедури, а протягом жовтня будуть внесені відповідні зміни до схеми організації дорожнього руху центральної частини Фастова.