Новини
Бородянка

Бородянська школа увійшла до 60 закладів освіти з України для участі в проєкті «Демократична школа»


Цьогоріч для участі у проєкті школи обирали із 620 закладів з усієї країни.

Бородянська школа №1 успішно увійшов до 60 закладів освіти, відібраних серед 620 шкіл з 23 областей всієї України для участі в проєкті «Демократична школа». Про це повідомили на сторінці Facebook навчального закладу.

Програму «Демократична школа» реалізовує Європейський центр ім.Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки реформ середньої освіти в Україні. Фінансує програму я МЗС Норвегії.

Місія програми «Демократична школа» – змінити українську школу, щоб вона виховувала активних і відповідальних громадян, які поважають права людини. Для цього організатори залучають батьків до всього, що робить школа, допомагають інтегрувати школу та громаду, впровадити в школу принципи демократії і прав людини.

«Програма сприяє зміні української школи, виховуванню активних, відповідальних, свідомих громадян, які поважають права людини. Ми прагнемо сучасних демократичних змін у нашому закладі! НАША школа неодмінно стане саме тим місцем, де формується майбутнє України!», – запевняють в Бородянській школі №1.

Варто зазначити, що загалом до проєкту у різні роки долучилося 18 навчальних закладів з Київщини. Зокрема, у 2017-2019 рр. програму впроваджували в Немішаївському НВК, що на Бородянщині.