Новини
Бородянка

Бородянська ОТГ підписала Меморандум з Нацполіцією


Документ передбачає налагодження співпраці між органом виконавчої влади та місцевим самоврядуванням на території всієї ОТГ.

30 січня було підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Київській області та Бородянською селищною ОТГ.

Як було зазначено під час сесії Бородянської селищної ради, документ підписано з метою підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидій злочинності на території ОТГ.

Зокрема, Меморандумом передбачено створення троє штатних одиниць, які нестимуть службу безпосередньо на території Бородянської ОТГ. Проєкт орієнтований, насамперед, на надання громадянам якісних поліцейських послуг на місцях. Поліцейські проживатимуть на території громади та постійно контактуватиме із нею, що, на думку підписантів Меморандуму, сприятиме розв'язанню проблем і потреб громадян, адже поліцейського не відволікатимуть на виконання невластивих йому функцій. Охочі нести службу мають звернутися до районного поліцейського відділу і за результатом співбесіди пройдуть відповідне навчання.