Новини
Бородянка

Бородянка в ТОПі екстравагантних трансакцій грудня 2019 в Україні


Є-Data, офіційний портал, що оприлюднює інформація про використання публічних коштів, підготував ТОП-10 екстравагантних трансакцій грудня 2019, до якого потрапив Виконавчий орган Київської міської ради, КНУ ім. Т. Шевченка, а також КП Бородянської селищної ради «Бородянське управління ЖКГ».

Експерти Є-Data проаналізували найцікавіші невідкладні потреби у грудні, на які негайно знадобилися кошти розпорядникам різного рівня в Україні.

Зазначається, що загалом в грудні було здійснено 4 млн трансакцій, наразі експертами проаналізовано лише 400 тисяч, проте перші десять «екстравагантних» – вже відібрали.

«Ми нікого не звинувачуємо і не підозрюємо, це робота компетентних органів. Ми просто дивуємося», – зазначають в Є-Data.

Потрапили в ТОП-10 і три розпорядника з Київщини.

В грудні виконавчий орган Київської міської ради за послуги кейтерингу оплатив 863 864 грн та 115 400 грн за сувенірну продукцію ТОВ «Євромедіа Компані».

«Що цікаво – основний КВЕД компанії 59.11 діяльність з виробництва кіно, відеофільмів, телевізійних програм. Також Виконавчий орган Київської міської ради за офісне крісло виклав суму 92 040 грн», – повідомляють в Є-Data.

В КНУ ім. Т. Шевченка в грудні було здійснено трансакцію на суму 92 617 грн.

«Модель черепа і вуха людини дуже знадобилась Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Настільки, що вони виклали за неї 92 617 грн», – пишуть експерти.

Натомість КП Бородянської селищної ради «Бородянське управління ЖКГ» придбало у однієї особи спочатку квітів на 37 970 грн. а потім ще технічну сіль та електротовари.

«Певно квіти так сподобались, що вони вирішили закупити ще технічну сіль та електротовари на майже 40 000 грн», – зазначають в Є-Data.