Українка
Олімпійські види спорту
Кубок

Борець з Обухівщини здобув бронзу на індивідуальному Кубку світу в Сербії

У Белграді 12 грудня стартував індивідуальний Кубок світу з трьох стилів боротьби: греко-римської, вільної та жіночої. У ваговій категорії 57 кг першу медаль для української команди здобув спортсмен з Українки Андрій Яценко.

фото Асоціація спортивної боротьби України.

В 1/8 фіналу Андрій з рахунком 5:2 переміг Іслама Базарганова з Азербайджану. Про перемогу повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

В чвертьфіналі Андрію забракло одного балу до перемоги. Але у втішній зустрічі Яценко на характері здолав румунського борця з рахунком 6:5.

&feature=emb_logo

В малому фіналі відбулась напружена зустріч з багаторазовим призером чемпіонатів Європи, призером європейських та середземноморських Ігор сербом Стівеном Мічічем. Андрій вирвав перемогу буквально на останніх хвилинах і став володарем бронзової нагороди.

Зауважимо, до змагань у Белграді Андрія готував тренер Олександр Захарук.

Своїми враженнями після переможного поєдинку Андрій поділився із журналістами.

«Дуже щасливий, що вдалося вибороти медаль. Ви бачили, наскільки високим був рівень конкуренції в Белграді, і наскільки серйозними були суперники. Після тривалої перерви хотілося підтвердити свій рівень і довести, в першу чергу собі, що ми працювали і готувалися немарно. Знаєте, дуже хотів перемогти! Розумів, що потрібно битися до кінця. Знав, що це вирішальна сутичка змагань! Не можна зупинятися і стояти. Тільки вперед! Тому пішов у наступ і доля мені посміхнулася!»

Про складність поєдинків з Арутюняном та сербом

«Все таки за «бронзу» сутичка була принциповою! В поєдинку проти Арсена Арутюнана мені за хвилину до кінця вдалося вийти вперед, рахунок став 4:3, але я вирішив відстояти і пропустив прохід. Мені потрібно було починати першим і не віддавати ініціативу», - розповів Андрій.

Загалом у результаті змагань у Сербії українські вільники здобули три бронзові нагороди на Кубку світу. В загальнокомандному заліку Україна посіла шосте місце. Всього ж у змаганнях приймали участь спортсмени з 48 країн.

Раніше «Погляд» інформував про те, що Андрій Яценко здобув бронзу на всеукраїнському турнірі у Бердянську.

Читайте також про борця з Обухівщини, що здобув бронзу на Відкритому всеукраїнському турнірі у Харкові. А ще «Погляд» повідомляв, що борець з Українки здобув бронзу на Відкритому Кубку України.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.