Борець з Обухівщини відстоював честь України на чемпіонаті світу в Ірані
На чемпіонаті світу з боротьби зурхане, який нещодавно відбувся в Ірані у місті Боджнурд, Україну представляв спортсмен з Обухівщини, Нодарі Чахвадзе, який проживає у смт Козин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83391522_2714500338626589_40346377317777408_o.jpg)
У змаганнях взяли участь представники з 18 країн, серед них команди з Ірану, Азербайджану, Бангладешу, Афганістану, Іраку, Уганди, Польщі, Естонії та України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83906489_2714500995293190_5241507633394876416_o.jpg)
У зв’язку із сумнозвісними подіями зі збитим літаком, багато країн відмовилися від участі у Чемпіонаті. Та це не зупинило нашого відчайдушного атлета.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/84333664_2714500475293242_6522885171669106688_o.jpg)
«Команду з України повинні були представляти три спортсмени, але останньої миті вони відмолись, тому мені, довелось летіти одному», - розповів Нодарі.
Згідно жеребкування у першій сутичці Нодарі зустрівся зі спортсменом з Узбекистану, якого безкомпромісно поклав на лопатки уже за одну хвилину. Другу сутичку козинський атлет провів з представником Бангладешу. За вихід у фінал Нодарі Чахвадзе через травму поступився камерунцю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/84190830_2714500868626536_2152617718761652224_o.jpg)
«Цього разу я поставив для себе дещо завищену планку і вирішив боротися не у своїй категорій (90кг.), а з «важковаговиками». Вага моїх суперників сягала 120 кг- 140 кг. Саме це стало причиною мого травмування», - зізнався борець.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83388803_2714500455293244_4158530654750900224_n.jpg)
Боротьбою зурхане Нодарі Чахвадзе займається з 2009 року. Це древня боротьба, яка дуже популярна у країнах Сходу. Правила зурхане дуже схожі на правила у вільній боротьбі. Однак цей вид боротьби не входить до переліку олімпійських видів спорту. Десять років тому спортсмен з Обухівщини вперше взяв участь у чемпіонаті Європи з цього виду спорту . І вже досяг значних успіхів, зокрема, став багаторазовим чемпіоном України, призером Кубку Європи і світу. Сьогодні Нодарі Чахвадзе відновлюється після травми та знову приступить до тренувань, адже незабаром наступні турніри.