Новини
Фастів
Автоновини

Болюче питання: на Фастівщині обговорили утримання та ремонт доріг у районі


21 січня у Фастові була проведена нарада щодо експлуатаційного утримання і ремонту доріг загального користування у Фастівському районі.

Про це повідомили у Фастівській районній раді.

У нараді взяли участь голова Фастівської райради Геннадій Сиваненко, в.о. голови райдержадміністрації Юрій Волков, заступник голови райради Володимир Куценко, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА Анна Ясінська, головний інженер ТОВ «Дорбудмеханізація», яке здійснює ремонт доріг, Ігор Сушкевич.

Геннадій Сиваненко поцікавився ходом робіт, які проводяться підприємством «Дорбудмеханізація», станом забезпечення матеріалами на зимове утримання доріг, планами та черговістю ремонтних робіт у районі у 2020 році.

Як повідомив Ігор Сушкевич, на сьогодні підприємство ремонтних робіт не проводить, оскільки не підписано паспорт фінансування. Дозволено проводити лише роботи з зимового утримання.

Анна Ясінська проінформувала, що до Департаменту регіонального розвитку КОДА направлені пропозиції щодо переліку робіт та черговість їх виконання.

За результатами наради було вирішено направити узгоджені пропозиції до Департаменту регіонального розвитку КОДА, Служби автомобільних доріг у Київській області щодо ремонтних робіт, отримання інформації про затверджений графік робіт та обсяги фінансування.

Нагадаємо, як повідомляв раніше «Погляд», минулого року на Фастівщині комісія обстежила стан доріг у районі та виявила чимало проблемних ділянок. В той же час у 2019 році у районі відбувся поточний середній ремонт автодороги Р-19 на ділянці «Фастів-Митниця».

Фото - Фастівська районна рада.