Новини Київської області
Олімпійські види спорту

Боксери Київщини - чемпіони України

У Вінниці завершився зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2006-2007 років народження.

Змагання, які завершилися в останній день лютого, стали відбірковими до всеукраїнської першості серед юнаків, що вже за місяць стартує в Затоці на Одещині, інформує сайт Управління фізичної культури і спорту КОДА.

Понад сто юних спортсменів з Житомирської, Вінницької, Київської областей та міста Києва виборювали право потрапити до фінальної частини чемпіонату, адже всього 2 спортсмени (фіналісти) у своїх вагових категоріях отримають це право продовжити боротьбу за медалі. Було приємно бачити величезну волю до перемоги наших боксерів, які боролися до останньої секунди, захищаючи свою честь, честь області, міста, клубу, тренера.

В підсумку команда Київської обласної федерації боксу виборола 12 путівок до основного чемпіонату України, здобувши 6 золотих, 6 срібних, 7 бронзових нагород та перше загальнокомандне місце.