Новини
Обухів
Бровари
Спорт
Олімпійські види спорту
Київщина-суспільство

Боксер з Обухова увійшов до національної збірної команди України


  Наприкінці грудня минулого року в Броварах відбувся фінал чемпіонату України з боксу до 22 років. Чемпіонат був відбором до збірної команди України. У категорії до 69 кг на ринзі здобув перемогу та увійшов до складу збірної команди України 18 річний спортсмен з Обухова - Ельвін Алієв.

Перемога на цьому турнірі дозволятиме першим номерам брати участь у чемпіонатах Європи, міжнародних та інших змаганнях. Суперником Ельвіна був досить сильний боксер з Києва.

&feature=share&fbclid=IwAR3UKNPgib75BavCqcX0XCfBnKKYhg1xRLllCE8w9uhHixhrF3kUleXzSaI
відео бою

«Бій з ним дуже добре мене навчив. Він був рівний за силою, однак складніший ніж я собі його уявляв. Це був найважчий поєдинок», - пригадує обухівський спортсмен. Зрештою, за кількістю влучень,  із рахунком 3:2, перемогу судді віддали Ельвіну Алієву.

https://www.facebook.com/100009224024771/videos/2455577544759689/?id=100009224024771

"Це реально дуже велика відповідальність - захищати свою країну на змаганнях високого рівня. На мене великі надії покладають мої тренери, рідні, та і я сам налашований лише перемагати. В цьому році я намагатимусь показати свій максимальний результат, здобувати лише перші місця", - поділився чемпіон України Ельвін Алієв.

Журналіти "Погляду" також поцікавилися у 18-річного  обухівського боксера, які емоції він відчув, коли стало відомо про присудження перемоги.

"На той момент я ще до кінця не усвідомлював, що переміг. Потім була радість. Зазвичай на мої бої батьки не приїжджають, адже це викликає у мене зайві хвилювання на ринзі. Тоді я навіть не здогадувався, що десь у залі за мною спостерігають мої рідні", - розповів Ельвін.     

21 січня у складі збірної команди України, Ельвін Алієв у своїй ваговій категорії (69 кг) поїде на свої перші тренувальні збори до Угорщини.  Зараз боксера тренує Ігор Цвітненко з Броварського вищого училища фізичної  культури, студентом якого є чемпіон України Ельвін.

«Такі спортсмени як Алієв зустрічаються дуже рідко, я можу сказати, що до нього подібного рівня досягли обухівчани - брати Жуки. На чемпіонаті відбирали найкращих боксерів. У ваговій категорії Елвіна ( 69 кг) за першість боролися ще 32 боксера. Тобто конкуренція була досить жорстка, однак Алієв став тим єдиним з 32-ох юнаків чемпіоном України у цій вазі», - каже перший тренер юного обухівського спортсмена Гейбат Касумов.

Перемога на ринзі чемпіонату України - це квиток у великий спорт. Цього року Ельвін виступатиме на чемпіонаті Європи. Ще у нього будуть досить сильні міжнародні турніри. До цього він 5 разів здобував звання  майстра спорту, а також отримав титул чемпіона на молодіжних турнірах та серед дорослих учасників.