Новини
Фастів
Спорт
Різне

«Бойова готовність»-2020: на військово-спортивному турнірі у Фастові визначили найкращих (ФОТО, ВІДЕО)


Вже п’ятий рік поспіль в останні вихідні січня «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад» проводить у Фастові Всеукраїнський військово-спортивний турнір «Бойова готовність», присвячений пам’яті загиблого фастівчанина, воїна АТО Івана Ступака.

Про це йдеться у повідомленні клубу «Каскад».

Нагадаємо, 29 січня 2015 року фастівчанин Іван Ступак, активний член «Самооборони Майдану Фастівщини» і доброволець 25-го БТрО загинув в бою під Вуглегірськом, командуючи ротою під час стримування атаки російсько-терористичних військ.

Тож минулими вихідними, 25-26 січня, у спортивному залі ДЮСШ «Локомотив» по вулиці Бранта у Фастові відбувся вже традиційний турнір.

В турнірі взяли участь вихованці військово-патріотичних організацій і гуртків віком від 10 до 13 років. Цього року у Фастові змагались 12 команд з Львівської (ЯМГО «УНСО» і ГО «Скаути УНСО») , Хмельницької (ГО ОТГ 23), Вінницької (ВПК «Форпост», ВСК «Гарт», гурток «Захисник Вітчизни), Полтавської (ПОКД «Гвардія» м. Хорол та КЮДМ «Гвардія» м. Кременчук), Черкаської (Черкаська федерація «Спас») та Київської областей (ВПК «Прикордонник» та МВПСК «Каскад»).

Турнір «Бойова готовність» включав три етапи (по декілька вправ ) - вогневу підготовку, військовий рукопаш та фізичну підготовку.

На початку турніру команди показували свої навики з розбирання та складання автомата Калашникова. В цьому виді змагагь його учасники, не зважаючи на свій малий вік і деякі складнощі в розбирання зброї, де потрібна не дитяча сила, продемонстрували дуже високі результати по швидкості розбирання та складання автомата.

В цей же час у спортзалі відбувалась вправа зі швидкісної стрільби з пістолетів (лазертаг з інтерактивними мішенями), де вся команда із чотирьох осіб повинна була показати свою вправність у влучності.

Найскладнішим і довготривалим, як завжди, виявився етап – військовий рукопаш, де учасники демонстрували елементи захисту від супротивника, що здійснював захоплення, удар ножом, погрозу пістолетом і автоматом.

Етап фізична підготовка проходив не за один день і складався з трьох вправ. Так, спочатку команди показували свою силу і витривалість в підтягуванні на перекладині, а потім - швидкість в силовому комплексі (відтискання і підняття тулуба лежачи - на швидкість по 30 секунд). На другий день турніру відбулося транспортування тягарів (перенесення на швидкість ящиків з боєприпасами до 10 кг і манекена, який імітує поранену людину вагою до 70 кг). Це завдання було надзвичайно важким, адже вага самих учасників набагато менша, тому знадобилася неабияка сила волі, щоб виконати його, не зупинившись на півдорозі.

За результатами змагань, в індивідуальному заліку були нагороджені грамотами і медалями наступні учасники турніру:

В етапі «Вогнева підготовка»: вправа «Швидкісна стрільба з пістолета» (І м.- Владислав Кузьмін, 2 м.- Слісаренко Данило, 3м. - Буднік Даниїл); вправа «Розбірка - складання АК» (1м.- Поліщук Євген, 2 м. - Масенко Богдана, 3 м. - Гайдар Артем).

В етапі «Військовий рукопаш»: (1 м. - Денис Дерен, 2 м. - Владислав Кузьмін, 3 м. - Богдан Хміль).

В етапі «Фізична підготовка»: вправа «Підтягування» (1 м. - Богдан Хміль, 2 м. - Олександр Салюк, 3 м. - Денис Дерен); вправа «Силовий комплекс» (1м. - Денис Дерен, 2 м. - Іван Спринчак, 3 м. - Нікіта Корінний); вправа «Транспортування тягарів» (1 м. - Проценко Юрій, 2 м. - Денис Дерен, 3 м. - Кируха Тарас).

У командному заліку ІІІ командне місце виборола команда ГО ВСК «Гарт» (смт. Томашпіль), ІІ місце посіла команда ГО «МВПСК «Каскад» (м. Фастів), а І місце змагань – ГО «ВПК «Форпост» (м. Ямпіль). Команди-переможці отримали грамоти, медалі та пам’ятні кубки.

Вітаємо переможців!

Відео зі змагань:

Фото - «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад».