#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Пригоди
Пожежі

Богуславщина: пожежі ліквідовують, а підпали продовжуються

06.03.2020 0 Руслан Семенець 0

Кількість загорань трав’яного настилу на території області невпинно зростає. Тільки за минулу добу рятувальники 19 разів виїжджали на гасіння пожеж в екосистемах. І найбільше вражає те, що поруч із згарищами громадяни продовжують палити вогнища, повідомляє ДСНС Київщини.

Так, 5 березня о 12:26 до оперативно – диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу на околиці села Яцюки.  Наступні повідомлення  – о 14:30 та о 15:24  в місті Богуслав на вулиці Окружна і на околиці села Ісайки.

Коли рятувальники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав прибули на місце,  жінки, які спалювали суху рослинність продовжували це робити і далі.  

Працівникам ДСНС довелося не тільки гасити пожежу, а й переконувати паліїв більше цього не робити. Пожежі було локалізовано та ліквідовано. Причини загорання встановлюються.