Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

Близько 300 дівчат і жінок зібралося на велопрогулянку Києвом - "KyivCycleChic 2019"


27 липня в Києві близько 300 дівчат і жінок зібралися на велопрогулянку CycleChic. Більшість учасниць підготували незвичайні і строкаті наряди.

Пробіг відбувався за двома маршрутами: полегшеному і складнішому. Повідомляє Інформатор з місця проведення заходу.

Як розповіла асистент проектів U-Cycle - Асоціації велосипедистів Києва Князєва Наталія, це вже дев'ятий велопробіг дівчат. Основна мета заходу - показати, що велосипед це транспорт, а не спорт. Двоколісного можна використовувати і в повсякденному житті. А для їзди можна використовувати не тільки спеціалізовану одяг, а й повсякденне.

Учасниці різного віку зібралися біля оперного театру. Кожен виділявся по особливому. Хтось з творчістю підійшов до оформлення свого велосипеда, а більшість вибрали незвичайні і яскраві вбрання. Далеко не кожен день можна побачити ошатних дівчат, які їдуть по центру Києва на велосипеді. Наші редактора показали, що на велосипеді можна їздити навіть в спідницях.

Жінки, які обрали довгий маршрут, проїхали 11 кілометрів. На полегшеному заїзді учасниці проїхали п'ять кілометрів. Обидві колони зустрілися на Пейзажній алеї, де і закінчився вечірній пробіг.

Фото Дмитрий Щерблюк