Новини
Політика

Блінкен: Росія не виконала жодних зобов'язань з мінських угод (ВІДЕО)

Мінські угоди залишаються інструментом розв’язання конфлікту на Донбасі.

На відміну від Російської Федерації Україна активно працює над виконанням прописаних умов.

Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен, передає Європейська правда.

За словами політика, Мінські угоди залишаються інструментом розв'язання конфлікту на Донбасі і є найкращим шляхом відновити український суверенітет.

"США і Україна єдині в тому, що Мінськ – це шлях вперед, щоб розв’язати конфлікт на Донбасі, створений російським вторгненням у 2014 році. І це найкращий шлях відновити український суверенітет. Україна в останні роки постійно просувається в імплементації Мінських угод. Якщо ви подивитеся на прописані умови, то чесно буде сказати, що України їх виконала ледь не усі, тоді як Росія не виконала жодних своїх зобов’язань", – сказав Ентоні Блінкен.

Блінкен зауважив, що якщо Росія серйозно налаштована виконати Мінськ, то вона знайде сильного партнера в особі України, а Франція та Німеччина готові допомагати в цих зусиллях в рамках "нормандського формату".

Держсекретар США сподівається, що Росія продемонструє серйозне ставлення на новій зустрічі.

Нагадаємо, Ентоні Блінкен заявив, що територіальна цілісність та суверенітет України мають бути захищені та закликав Росію до деескалації та врегулювання ситуації дипломатичним шляхом.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.