#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Світ-суспільство
Війна з Росією

Блінкен: путін не досяг жодної стратегічної цілі й підірвав силу росії (ВІДЕО)

27.05.2022
Путін не зміг досягти жодної зі своїх стратегічних цілей. Замість того, щоб знищити незалежність України, він її зміцнив.

Путін не зміг досягти жодної зі своїх стратегічних цілей. Замість того, щоб знищити незалежність України, він її зміцнив.

Про це у своїй промові заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.

На його думку, коли лідер країни-агресорки вирішив напасти на Україну, він також атакував принципи суверенітету та територіальної цілісності, які закріплені в Статуті ООН та необхідні, щоб захистити всі країни від завоювань чи примусу.

Також він підкреслив, що Україна продовжує мужньо боротися для захисту свого народу та своєї незалежності, і отримує для цього безпрецедентну допомогу від США та країн з усього світу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.