Благодійна допомога медичним закладам Васильківщини
Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги отримав благодійну допомогу від Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова у вигляді медичного обладнання, супутніх матеріалів, інвентарю для надання медичної допомоги та багато іншого, такого необхідного для якісного надання медичних послуг населенню.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76688868_2464840590457314_3630628875710496768_n.jpg)
Як повідомили журналісту ІА «Погляд» у Васильківському РЦПМСД, така суттєва допомога стала можливою завдяки співпраці головного лікаря Ярослава Августинович із ПМШД ім. Пирогова. Вона в складі цієї медичної бригади їздила в зону АТО, адже, без сумніву, медична допомога на лінії фронту так само важлива, як і в тилу.
![Благодійна допомога медичним закладам Васильківщини](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75332813_3755772881106958_6072083312631873536_n-2000x1500.jpg)
Побратими ж не залишають своїх друзів навіть після повернення, тому подальша медична співпраця в наданні якісної безкоштовної медичної допомоги продовжується і дуже важлива у будь-якому населеному пункті Васильківщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74717110_2487953781274054_2204983665136500736_n-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75339385_413956519544573_5438533928044462080_n.jpg)
Працівники Васильківського РЦПМСД із вдячністю прийняли благодійну допомогу і висловили щиру подяку ПМШД ім. Пирогова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76204692_706723869831039_8237302886346784768_n.jpg)