Новини
Україна
Україна-суспільство

Бізнесу видали рекордні 1,2 млрд грн кредитів


У рамках програми 5-7-9 за минулий тиждень було видано кредитів на майже 1,2 млрд грн. Кошти будуть спрямовані на підтримку та розвиток малого та середнього бізнесу.

Business man counting dollar banknote - online business concept

Про це повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. 

Від старту програми банки-учасники видали 9 490 кредитів на загальну суму 22,7 млрд грн. Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (54%), торгівлі та виробництва (19%) та промислової переробки (15%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

“Маємо новий рекорд в рамках реалізації Програми 5-7-9: за минулий тиждень було видано кредитів на майже 1,2 млрд грн. Такий попит свідчить про відновлення економічної активності в Україні. Кошти будуть спрямовані на підтримку та розвиток малого та середнього бізнесу”, -

міністр розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко

Так, 230 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 390 млн грн – це видані уповноваженими банками інвестиційні кредити. І антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0% складають 634 млн грн. Всього за тиждень було підписано 574 договорів.

Зазначається, що минулого тижня уряд вдосконалив програму, збільшивши максимальну допустиму державну допомогу з 200 тис. до 400 тис. євро.

Нагадаємо, раніше "Погляд" писав, що Кабінет міністрів ухвалив зміни до механізму видачі іпотеки під 7% та спростив критерії для тих, хто хоче її отримати. Перші кредити за програмою “Доступна іпотека під 7%” мають почати видавати вже у березні, і в поточному році їх зможуть отримати 5000 сімей.

Також ми повідомляли про життя в кредит українців, адже 20% людей не дотягують до зарплати. Іноді відсотки за споживчими кредитами сягають 1600%.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.