Новини
Кримінальні новини
Київ

Бізнес на «короні»: у київському вуличному вагончику діяла незаконна лабораторія


Незаконну мобільну лабораторію ПЛР-тестування на СОVID-19, розміщену у металевому вагончику просто на парковці біля столичного ТЦ «Орнамент», демонтували.

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві виявили, що даний заклад працював за адресою: м. Київ, проспект Правди 58 незаконно, крім того зафіксоване порушення всіх можливих протиепідемічних умов, повідомляє «Київ оперативний».

Під час проведення комісійного обстеження встановлено, що ліцензія на здійснення господарської діяльності з медичної практики ФОП Доненко О. В. не надана. Крім того, у вагончику не дотримувалися профілактичних та протиепідемічних вимог, за порушення яких Подільське управління поліції ГУНП в м. Києві склало протокол про адмінправопорушення на підставі ст. 44-3 КУпАП.

Також у вагончику не було електропостачання, опалення, водопостачання, каналізування, не надані відомості щодо утилізації використаних засобів індивідуального захисту та виробів медичного призначення, відсутні умови для зберігання відібраних лабораторних зразків та для дезінфекції медичного інструментарію і засобів індивідуального захисту медпрацівників, відсутні належні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни (відсутній туалет, місце для зберігання особистого та медичного одягу).

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що столичний спорткомплекс порушив карантин вихідного дня: відкрито кримінальне провадження.