Біля згурівської школи встановили світловідбиваючі фігури "школярів"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84540227_258160585151323_388739109163630592_o.jpg)
Біля двох пішохідних переходів, які розташовані біля Згурівської середньої школи та Згурівського НВК "Гімназія І-ІІ ступенів" встановлені світловідбиваючі фігури "школярів", які будуть попереджувати водіїв бути уважними.
Подібні проєкти вже два роки тому було втілено в Вінниці, потім – у Покровську на Донеччині, в Житомирі та у мікрорайоні Сирець міста Києва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84933321_258160575151324_6482094325365735424_o.jpg)
Як зазначено на сайті виробника (фабрики садових скульптур з м. Біла Церква), макет «Пішохідний перехід» – це фігурка школяра, який збирається перейти дорогу. Манекени зроблено з антивандального пластика та покрито спеціальною фарбою, яка відбиває світло, щоб фігурки було видно і вночі.
Вартість 1 фігури, згідно даним сайта allbiz, – 10 000 грн.
За інформацією: Zgurivska Selischna Rada