Новини
Події
Новини світу

Більше часу на благодійність: Біл Гейтс покине раду директорів Microsoft


Один із засновників корпорації Microsoft Білл Гейтс вирішив вийти з її ради директорів, йдеться в заяві, опублікованій компанією 13 березня.

Як наголошується в документі, Гейтс зробив це, щоб приділяти більше часу благодійності, зокрема в сфері світової охорони здоров'я, освіти, а також у протидії зміні клімату. При цьому Гейтс залишить за собою пост радника з технічних питань гендиректора Microsoft та інших її керівників, відзначається в повідомленні.

Також наголошується, що Гейтс ще в червні 2008 року скоротив свою участь в роботі Microsoft, щоб сконцентруватися на діяльності благодійного фонду, заснованого ним і його дружиною Меліндою. У своїй заяві на порталі LinkedIn Гейтс зазначив, що Microsoft назавжди залишиться важливою частиною його життя.

Білл Гейтс знаходиться на другому місці в списку найбагатших людей за версією Forbes після засновника Amazon Джеффа Безоса. Компанія Microsoft була заснована в 1975 році Біллом Гейтсом і Полом Алленом і швидко досягла всесвітнього успіху: в 1986 році у 31 рік Гейтс став наймолодшим мільярдером в світі. На сьогодні корпорація є одним з найбільших виробників програмного забезпечення для різних пристроїв: від персональних комп'ютерів до мобільних телефонів.

джерело