Білоцерківські поліцейські затримали крадіїв-гастролерів з Черкащини
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89479809_2841749975880156_9154417290400235520_n.jpg)
Днями крадії обікрали кілька магазинів Білої Церкви: вони проникали всередину, віджимаючи металопластикові двері. Таким чином з кас двох магазинів крадії вкрали 2 та 7 тисяч гривень та блок цигарок.
Про це повідомили у поліції Київщини.
Ще одна спроба крадіїв видалась невдалою – двері продовольчого закладу відкрити їм не вдалося.
Білоцерківські поліцейські оперативним шляхом встановили особи причетних та затримали їх у Черкасах, в порядку ст. 208 КПК України. 26-ти та 29-річний чоловіки раніше вже мали проблеми із законом за вчинення крадіжок.
Також поліцейські вилучили авто, на якому пересувалися затримані. Нині воно знаходиться на майданчику тимчасового тримання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89491777_2841750049213482_5786352040510750720_n.jpg)
За даним фактом відкрито кримінальні провадження за ч. 15 ст. ч. 3 ст. 185 та за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Підозрюваним крадіям загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Подальшу долю затриманих вирішить суд. Досудове розслідування у справі триває.