Біла Церква
Події

Білоцерківський центр зайнятості провів ярмарок вакансій

В рамках спільного заходу з АТ Київоблгаз, близько 60 потенційних працівників пройшли індивідуальні співбесіди на посади в компанії.

Білоцерківський центр зайнятості провів ярмарок вакансій - зображення

Про це повідомили на фейсбук-сторінці компанії. Тож, з метою розширення числа співробітників акціонерного товариства Київоблагаз та працевлаштування висококваліфікованих фахівців компанія спільно з Білоцерківським центром зайнятості провели ярмарок вакансій.

"У заході взяли участь близько 60 безробітних, потенційних працівників запросили на індивідуальну співбесіду. Подальша співпраця компанії з центрами зайнятості планується по всій Київщині", – зазначили у дописі.

Також повідомляється, що компанія націлена на дотримання європейських стандартів умов праці та розглядає кандидатів без досвіду. Підприємство має власний Навчальний центр, де готує працівників робочих спеціальностей.

Нагадаємо, понад 22 тисячі жителів Київщини минулого року знайшли роботу через центри зайнятості. Загалом протягом 2021 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористалися 76,3 тис. осіб.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.