Новини
Біла Церква
Пожежі

Біла Церква: від наслідків пожежі у будинку загинуло 2 людини


Загоряння сталося 9 березня у Білій Церкві, на вулиці Короленка. О 17:20 до місцевих рятувальників надійшло повідомлення від чергового національної поліції, про задимлення в житловому будинку.

фото ГУ ДСНС Київської області

По прибуттю на місце події, рятувальники встановили, що в будинку ймовірно перебувають люди, повідомляє ГУ ДСНС Київської області. За допомогою шанцевого інструменту рятувальники відкрили вхідні двері та виявили тіла двох чоловіків, ознак горіння не виявлено.Причина загибелі та особи встановлюються.

фото ГУ ДСНС Київської області

Довідково про небезпечність чадного газу

Що таке чадний газ і чи можна його відчути?Існування чадного газу можливе лише за умови браку кисню. Він може накопичуватися лише тоді, коли у приміщенні закриті вікна і двері, погано працює вентиляція або закриті димарі.Чадний газ неможливо відчути, адже він є безбарвним, і не має запаху.Небезпека цього газу полягає у тому, що він проникає в клітини крові та унеможливлює здатність організму збагачуватися киснем. Внаслідок цього «жертва» безбарвного вбивці страждає від кисневого голодування (гіпоксії).Які вони симптоми отруєння чадним газом?Симптоми отруєння чадним газом часто можна сплутати зі звичайним харчовим отруєнням чи грипом. На відміну від грипу та харчового отруєння, чадний газ не викликає температури.Найпоширеніший симптом – головний біль. Людина, організм якої починає страждати від чадного газу, відчуває втому, запаморочення, сонливість, блювоту, утруднене дихання, пришвидшене серцебиття та кашель.При тяжких отруєннях чадним газом виникає сплутаність свідомості та м’язова слабкість, дихання стає поверхневим, пульс стає частим, зіниці розширюються, наростає сонливість, яка може змінитися втратою свідомості. В умовах м’язового розслаблення виникає мимовільне випорожнення кишечнику і сечового міхура.

Як повідомляв «Погляд», на пожежі у київській лазні виявили трьох загиблих.

«Погляд» розповідав, що на Фастівщині рятувальники знайшли тіла загиблих чоловіків.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.