Новини
Біла Церква
Кримінальні новини

Біла Церква: ув’язненим виправної колонії не виплачували зарплату


Білоцерківська прокуратура за результатами перевірки в «Білоцерківській виправній колонії (№35)» виявила грубі порушення вимог кримінально-виконавчого та трудового законодавства, щодо належної оплати праці засудженим.

фото з відкритих джерел

Як повідомлє Прокуратура Київської області, протягом перевірки було встановлено, що в ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№35)», а саме на підприємстві установи, до праці було залучено близько 120 засуджених. В результаті перевірки було виявлено, що станом на 30.06.2020 року заборгованість по заробітній платі  перед засудженими, які працювали  на підприємстві установи, становить 420872,88 грн.

Білоцерківська місцева прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України

У грудні поточного року, адміністрацією ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№35)» зазначена заборгованість по заробітній платі перед засудженими була сплачена у повному обсязі.

Раніше «Погляд» повідомляв про жителя Білої Церкви, який хотів «допомогти» своєму другу у Київському СІЗО.

Читайте також про те, що у Бучанській виправній колонії виявили порушення протиепідемічних вимог.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.