Біла Церква отримала власний Telegram чат-бот
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Bot-BTS.jpg)
Управління економіки Білоцерківської міськради спільно із департаментом житлово-комунального господарства міста створило Telegram чат-бот міста Біла Церква.
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
Чат-бот інтегрований у систему центру оперативного реагування Департаменту ЖКГ.
Метою створення Telegram чат-боту @BilaTserkva_Citybot є зручний функціонал, який дозволить доволі швидко залишити відгук або повідомлення про проблему в місті, а оператори Центру оперативного реагування направлять про неї інформацію до компетентної служби. Також там закріплені усі телефони центру, що дозволить за необхідності швидко здійснити пошук та зателефонувати.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/cxvxcvx.jpg)
Також за допомогою цього чат-боту Білої Церкви зможуть отримувати оперативну інформацію від комунальних служб про аварійні та планові ремонтні роботи, надзвичайні ситуації у місті та інше.
Приєднуйтеся до чат-боту @BilaTserkva_Citybot та будьте в курсі всіх подій у Білій Церкві!