Бійка допомогла знайти наркотики в мешканця Обухова
Якби не конфлікт, у 40-річного обухівчанина поліція б не знайшла наркотичні речовини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/narkota-2.jpeg)
За власною інформацією «Погляду», подія трапилася 1 березня в м. Обухів. До поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста відбувається бійка.
Прибувши за місцем виклику, патрульні встановили причини й обставини конфлікту та провели поверхневу перевірку його учасників, в одного з яких було виявлено 40 пігулок «Метадону», 2 блістери «Димедролу» та 8 таблеток сильнодіючого лікарського засобу «Сонат».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/155945445_2460026220808240_2355076140347898196_n.jpg)
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/narkota-3.jpeg)
Чоловіку загрожує штраф від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років.
«Погляд» також повідомляв, що у селі Таценки на Обухівщині поліцейські зупинили бус із молодиками, які 25 лютого влаштували стрілянину у Києві.
Нещодавно ми писали, що двоє перехожих у Білій Церкві мали наркотики в кишенях. Чоловіки самі себе видали поліції, помітно занервувавши та змінивши напрямок руху при появі патрульного авто.
Фото: Обухівське районне управління поліції
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.