Новини Київської області
Суспільство

Безробіття в регіоні: понад 22 тисячі жителів Київщини минулого року знайшли роботу через центри зайнятості

Загалом протягом 2021 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористалися 76,3 тис. осіб.

Безробіття в регіоні: понад 22 тисячі жителів Київщини минулого року знайшли роботу через центри зайнятості - зображення
Фото: pixabay

Про це відзвітувала пресслужба Київської ОДА, посилаючись на дані Київського обласного центру зайнятості. Тож, з понад 76 тисяч громадян, які прийшли до центрів зайнятості, статус безробітного мали 46,8 тис. осіб.

Також повідомляється, що за рік служба зайнятості надала 52 тисячам громадян профорієнтаційні послуги, 33 жителів області, які отримали такі послуги також мали статус безробітного.

"Щодо професійного навчання, за 2021 рік 1,8 тис. осіб скористалися можливістю перевчитися або підвищити свою кваліфікацію, у результаті чого 97% осіб було працевлаштовано. Більш того, 11 осіб старше 45 років  отримали ваучер на навчання", – йдеться у повідомленні КОДА.

Спеціалісти центрів зайнятості допомагали людям визначити їхні професійні схильності, знайти роботу, а також надавали послуги роботодавцям з підбору кадрів на конкретні вакансії. Також у таких установах громадяни можуть отримати можливість пройти навчання та здобути нову професію.

У повідомленні КОДА зазначається, що у результаті ретельної співпраці з шукачами роботи, протягом 2021 року нашим фахівцям вдалося знайти роботу для 22,3 тис. осіб, 1,4 тис. – спрямувати на громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру.

Нагадаємо, з 1 січня 2022 року в Україні почала діяти програма “Рука допомоги”, в рамках якої громадяни зможуть отримати безвідсотковий кредит з держбюджету для започаткування власного бізнесу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.