Новини

Безперебійники: типи та особливості

На ринку енергетичних систем представлено ДБЖ трьох видів: лінійно-інтерактивні, інтерактивні та резервні. Прилади відрізняються внутрішньою структурою, принципом експлуатації та специфікацією.

Безперебійники: типи та особливості - зображення

Вибираючи джерела безперебійного живлення у Вінниці, враховуйте особливості, переваги та недоліки різних моделей.

Резервні ДБЖ

Такі безперебійники перемикають навантаження на акумуляторні батареї при відхиленні напруги в зовнішній мережі від допустимих норм або при повному відключенні електроенергії. У звичайному стані живлення відбувається від входу.

Перевага резервних ДБЖ — невисока ціна. Прилади підходять для експлуатації в умовах стабільної електромережі з обладнанням, здатним функціонувати при низькій якості напруги. Резервні безперебійники не застосовують для захисту сучасної мікропроцесорної техніки та пристроїв з асинхронними та інверторними двигунами — насосів, холодильників, пральних машин, кондиціонерів, котлів.

Лінійно-інтерактивні ДБЖ

Працюють за тою ж схемою, що і резервні безперебійники, але доповнені вхідними регуляторами напруги. Здатні нейтралізувати мережеві коливання без залучення акумуляторних батарей. Перемикаються в автономний режим за скорочений час.

Лінійно-інтерактивні ДБЖ — це бюджетний варіант для комп'ютерів, телевізорів та іншої нечутливої до якості електроживлення побутової техніки. Такі безперебійники не підходять для котлів опалювальної системи, IT-апаратури, наукового, лабораторного та медичного обладнання. Вони не забезпечують незалежне від стану зовнішньої мережі електроживлення та не ліквідують ризик ушкоджень в результаті різкого перепаду напруги.

Інтерактивні ДБЖ

Пристрої виконують подвійне перетворення напруги, займаючи проміжне положення між випрямлячем та інвертором. Це дозволяє уникнути затримки при переході до офлайн-режиму у разі виникнення проблем із зовнішньою електромережею.

Переваги інтерактивних ДБЖ:

  • миттєве перемикання на живлення від батарей;

  • точне значення вихідної напруги;

  • відсутність впливу підключеного обладнання на основну мережу;

  • повна незалежність вихідних характеристик ДБЖ від стану зовнішньої електромережі.

Інтерактивні ДБЖ використовують в усіх сферах діяльності людини. Це найкраще рішення для забезпечення безперебійного електроживлення. Прилади ефективно працюють з обладнанням для домашніх систем опалення та водоочищення, контрольно-вимірювальною технікою та інфраструктурою ЦОД.

З проблемою вибору стикається кожен, хто бажає придбати джерело безперебійного живлення. Перед покупкою визначте призначення приладу та відповідний тип. На сайті Алло у Вінниці представлені безперебійники всіх видів. Для швидкого пошуку потрібного пристрою використовуйте фільтри. Ознайомтесь з інформацією про технічні особливості моделей та відгуками. Замовляйте ДБЖ з доставкою або приїжджайте до найближчої точки видачі у Вінниці.