Новини
Київщина-суспільство
Вибори

Безпека на виборах буде такого же рівня як і під час президентських дебатів


Під час сьогоднішньої наради в якій взяли участь Голова Національної поліції, керівництво Національної гвардії, ДСНС, Держприкордонслужби, і Державної міграційної служби, обговорили рівень підготовки  структур до проведення виборів.

Під час виборчого процесу з метою публічної безпеки і порядку, буде залучено 133 тисячі правоохоронців. Серед них – майже 72,4 тисячі поліцейських, 7,5 тисяч військовослужбовців Нацгвардії, майже 39 тисяч рятувальників і понад 8 тисяч прикордонників. Правоохоронці несуть службу у складі нарядів, слідчо-оперативних груп та груп діалогу. Крім того, вони охороняють правопорядок в місцях розташування виборчих дільниць і готові до вирішення раптово виникаючих завдань.

Наразі, поліцейські посилили наряди на блокпостах і дорожніх поліцейських станціях. Правоохоронці орієнтовані на виявлення порушень законодавства у виборчій сфері, зокрема – незаконної агітації. Водночас усі ці факти підлягають негайній реєстрації.

Всі підрозділи Національної поліції, які наближені до окружних виборчих комісій, готові до виконання завдань і реагування на зміни оперативної обстановки.

Сергій Князєв поставив завдання керівникам територіальних підрозділів Нацполіції – приймати рішення і працювати на упередження правопорушень, діяти толерантно, але водночас жорстко в межах законодавства реагувати на ситуації на виборчих дільницях.

повідомляє : Національна Поліція